Smartfóny

Tipy na mobilné aplikácie #1

Dnes sme pre vás vybrali náš zoznam tých najzaujímavejších mobilných aplikácií pre Android aj iOS pre rok 2021. Zoznam berte iba ako náš tip na aplikácie, ktoré môžete dennodenne využiť. Mnohé z aplikácií sú zadarmo.

 

Tipy na mobilné aplikácie 2021

Woebot

Woebot bola vybraná spoločnosťou Google ako jedna z najlepších aplikácií v roku 2018 a s dobrým dôvodom, pretože pomáha pri problémoch s duševným zdravým. Aplikácia je v podstate chatbot, taký, ktorý vás skontroluje každý deň, aby zhodnotil vašu náladu a pomohol vám prepracovať sa akýmikoľvek problémami. Pracuje s použitím princípov kognitívnej behaviorálnej terapie. Kedykoľvek sa chcete s niekým porozprávať, Woebot je k dispozícií. Nenahradí síce skutočnú terapiu, avšak je stále dostupným nástrojom.

 

Wishlist

Ak máte problémy so zapamätaním si narodenín ľudí, tak je Wishlist práve pre vás, pretože vám umožňuje vytvoriť zoznam dôležitých dátumov. Ostatné aplikácie to vedia tiež, no Wishlist vám pred dátumom pošle aicky upozornenie, aby ste ani náhodou nezabudli. A ako to aj z názvu vyplýva, môžete si pomocou nej vytvárať zoznamy darčekov alebo želaní.

 

SAFE

SAFE (znamená Bezpečnostný rámec pre každého) vám ukáže, či je vaše zariadenie Android bezpečné. Dáva mu 5 bodov – jeden pre konfiguračné nastavenia, jeden pre pripojenie, jeden pre aplikácie a jeden pre operačný systém.

 

Script

Script je aplikácia zameraná na výučbu jazykov. Konkrétne vás naučí písať a čítať v čínštine, japončine alebo kórejčine. Tieto jazyky patria medzi najťažšie, pretože každý z nich má jedinečnú abecedu, ale so Scriptom to pôjde jednoduchšie.

obrázok: pexels.com

 

Redakcia

Redaktor magazínu Pcčko.sk. Snaží sa cám priniesť zaujímavé informácie zo sveta PC, smartfónov a iných technológií

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *