Sponzorované

Nový Samsung Galaxy S20: Veľké prekvapenie v malom tele

Patríte medzi ľudí, ktorí preferujú skôr kompaktnejšie mobily? Dajte šancu novinke od Samsungu. Nové Galaxy S20 ponúka perfektnú výbavu v relatívne malom tele. V ďalších riadkoch sa na jeho výhody i nevýhody pozrieme bližšie.

 

Prekrásne farby zaručí AMOLED displej

Jednou z najväčších predností modelu S20 je jeho 6,2 palcový displej s rozlíšením 1400 x 3200 a technológiou AMOLED.Tá vo väčšine moderných zariadení už býva samozrejmosťou. Napriek tomu ju však vďaka jej vernému podaniu farieb nesmieme opomenúť. Okrem miniatúrneho výrezu pre prednú kameru celú prednú časť mobilu pokrýva displej. Pre udržanie jeho krásy odporúčame aspoň zvážiť obaly na Samsung S20. Na výber máte mnoho rozličných variánt.

 

Dôraz na výkon je tu evidentný

Samsung Galaxy S20 sa pýši procesorom Snapdragon 865 s vlastným čipsetom Exynos 990. Samozrejmosťou je 8 GB RAM. Mobil tak zvládne aj náročnejšie aplikácie či hry na najvyšších grafických nastaveniach. S20 sa pýši až 120 Hz frekvenciou displeja. Poteší tak najmä hráčov hier, pre ktorých je prioritou plynulosť.

Nový Samsung Galaxy S20
Nový Samsung Galaxy S20. Zdroj: bigstock.com

 

Objavte čaro skutočnej fotografie

Novinka od Samsungu ponúka 3 zadné fotoaparáty, pričom ten hlavný je s rozlíšením 64 Mpix. Širokouhlý snímač disponuje však len 12 Mpix, čo uvidíte najmä na nižšej kvalite detailov. Okrem fotky mobil zvládne aj záznam 8k videa. Vyskúšať môžete aj nahrávanie s rozostreným pozadím prednou alebo zadnou kamerou.

 

Dostatok funkcií i miesta pre všetky vaše aplikácie

Galaxy S20 sa môže pochváliť obrovským množstvom rozličných funkcií, ktoré vás dozaista potešia. Dajte šancu ovládaniu gestami. Always On Display naopak poskytne prehľad o čase a notifikáciách bez nutnosti čokoľvek stláčať. Batéria S20 má kapacitu 4 000 mAh, čo vám bohate postačí na celý deň. S rýchlym nabíjaním ju nabijete za hodinu. Model vychádza len v jednej verzii, s 8GB RAM a 128 GB internou pamäťou. Máte tak dostatok priestoru pre všetky cenné súbory.

Samsung Galaxy S20
Nový Samsung Galaxy S20. Zdroj: bigstock.com

 

Novinka, ktorá poteší každého fajnšmekra

Samsung pri uvedení na trh nasadil S20 cenovku 899 eur. Dnes však zariadenie nájdete za cenu 849 eur a menej. Oproti starším modelom tak prináša vylepšenia, ktorými vám uľahčí život. Luxusné prevedenie ukrýva výkon, s ktorým sa nudiť rozhodne nebudete. Väčšia batéria vám umožní pracovať s mobilom konečne po dobu celého dňa. Prekrásny displej je naopak pastvou pre oči. Preto obaly na Samsung S20 určite stoja za vašu pozornosť. Tento mobil si zaslúži bezpečie.

zdroj: sponzorovaný článok
obrázky: bigstock.com

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na magazíne Pcčko.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *